distributor sluchátek a sluchátkové techniky
  Home  |  Značky  |  Prodejci  |  Recenze  |  Servis  |  Kontakt maloobchodní prodej na HEADPHONES.cz  
Distribuované značky


QR code

ADL (Alpha Design Labs) je součástí japonského koncernu FURUTECH, který je známý svými špičkovými konektory a kabely (kvalitou i cenou). Tato značka při zachování kvality nabízí ceny výrazně nižší. Část sortimentu se vyrábí kompletně v Japonsku, část na Taiwanu či v Číně. Vždy pod pečlivým dohledem Furutech.Majitel značky AUNE využívává obrovské báze DIY komunity, ze které čerpá vyjímečné konstrukce. I když už je dnes výroba pod značnou AUNE dotažena nad obecnou úrověň v oboru, stále je na prvním místě co nejlepší zvuk při velice rozumné ceně. Specialitou je velký důraz na kvalitní napájení.Specializovaný čínský výrobce na Bluetooth technologii. Z jeich produkce vybíráme jen ty nejlepší modely.Produkuje jak klasickou "stolní" elektroniku, tak i ve stále větší míře přenosné přístroje.Designově orientovaný výrobce elektroniky. Tak dobrý, že je celý svět zavalený padělky jejich výrobků. U nás se jich bát nemusíte, by máme zboží od evropského zastoupení. Ale naše distribuce je v současnosti v útlumu.Za značkou FIDUE se "skrývá" Benny Tan, konstruktér sluchátek s 20-letou praxí.

F idelity
I nspired
D urable
U nique
E njoyableMladá čínská firma, která zahájila svoji existenci výrobou unikátního sluchátkového zesilovače za pouhých 10 USD. Dnes je jejich portfolio rozprostřeno až k hifi digitálním přehrávačů, DAC,...Ruská značka, převážně asijská výroba. Vybíráme z jejich širokého portfolia jen ty nejlepší modely. Sluchátka se převážně vyznačují hutným, dynamickým projevem.Věhlasný německý výrobce původně známý jako MB QUART. Když se před časem vlastník značky pokusil přesunout výrobu do Asie, německá továrna se "vzbouřila" a vytvořila si novou značku, kde zachovala kvalitní německou ruční práci. Sluchátka se nabízejí s unikátní tříletou zárukou a jsou stále "Handcrafted in Germany"!Zatím jediný, velice "vypiplaný" přehrávač s klasickým ovládání. Velmi příjemná péče výrobce.Čínský výrobce. Jeden z mála, který umí vyrobit kvalitní pecky.Jeden z průkopníků využití USB rozhranní v audiofilské oblasti. DDC a DAC špičkové úrovně.Produkce jen několika zajímavých modelů špuntů. Skvělá konstrukce. Vyšší modely s výměnnými filtry, který lze upravit zvuk.Klasická asijská značka známá znalcům hifi techniky již více než dlouho. Špičková technika i za statisíce. Před časem se ale vrhli i na přenosnou techniku a ta se jim opravdu povedla.Od svého uvedení roku 2009 na výstavě High End v Mnichově se staly stojánky Omega de facto etalonem pro presentaci i domácí "uskladnění" sluchátek. Stojánek je vymyšlený přímo panem Sievekingem a je kompletně vyráběný v Německu.Progresivní čínský výrobce. Pod svou značkou produkuje relativně levná sluchátka se skvělým poměrem výkon/cena. Současně se prosazuje v OEM výrobě i pro ty nejznámější značky.Majitel firmy je známou sluchátkovou osobností. Celá filozofie značky je založená na vlastní zákaznické komunitě. Sluchátka se vyrábí většinou jen v několika sériích, často jediné. Pak se čeká na nový model. Loajální zákazníci si předplácejí budoucí produkci mnoho měsíců předem. Pro distribuci je tak značka Trinity trošku oříškem. Ale sluchátka stojí opravdu za to. Specialitou je množství výměnných filtrů a kabelů.Výrobce s velice dlouhou minulostí. Zabýval se však výrobou pro jiné značky. Tu vlastní začal používat pro své výrobky teprve před několika lety. Jejich unikátní špuntová sluchátka se vyznačují vzácně vyrovnaným přednesem a mimořádně výhodnou cenou.Po hříchu anonymní čínský výrobce. Ale ten zvuk! Aneb pecky, jak jste je ještě neslyšeli.Stle jednme s dalmi vrobci, jejich produkty bychom rdi uvedli na esk trh.

Sortiment, jeho dostupnost a ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní!

   Copyright © 2010-17 Petr Hejtmánek. Jakékoliv kopírování obrazového či textového obsahu je bez výslovného souhlasu majitele zakázáno!