distributor sluchátek a sluchátkové techniky
  Home  |  Značky  |  Prodejci  |  Recenze  |  Servis  |  Kontakt maloobchodní prodej na HEADPHONES.cz  
Distribuované značky


QR code

ADL (Alpha Design Labs) je součástí japonského koncernu FURUTECH, který je známý svými špičkovými konektory a kabely (kvalitou i cenou). Tato značka při zachování kvality nabízí ceny výrazně nižší. Část sortimentu se vyrábí kompletně v Japonsku, část na Taiwanu či v Číně. Vždy pod pečlivým dohledem Furutech.Specializovaný čínský výrobce na Bluetooth technologii. Z jeich produkce vybíráme jen ty nejlepší modely.Produkuje jak klasickou "stolní" elektroniku, tak i ve stále větší míře přenosné přístroje.Designově orientovaný výrobce elektroniky. Tak dobrý, že je celý svět zavalený padělky jejich výrobků. U nás se jich bát nemusíte, by máme zboží od evropského zastoupení. Ale naše distribuce je v současnosti v útlumu.Za značkou FIDUE se "skrývá" Benny Tan, konstruktér sluchátek s 20-letou praxí.

F idelity
I nspired
D urable
U nique
E njoyableMladá čínská firma, která zahájila svoji existenci výrobou unikátního sluchátkového zesilovače za pouhých 10 USD. Dnes je jejich portfolio rozprostřeno až k hifi digitálním přehrávačů, DAC,...Ruská značka, převážně asijská výroba. Vybíráme z jejich širokého portfolia jen ty nejlepší modely. Sluchátka se převážně vyznačují hutným, dynamickým projevem.Věhlasný německý výrobce původně známý jako MB QUART. Když se před časem vlastník značky pokusil přesunout výrobu do Asie, německá továrna se "vzbouřila" a vytvořila si novou značku, kde zachovala kvalitní německou ruční práci. Sluchátka se nabízejí s unikátní tříletou zárukou a jsou stále "Handcrafted in Germany"!Zatím jediný, velice "vypiplaný" přehrávač s klasickým ovládání. Velmi příjemná péče výrobce.Jedna z prvních čínských značek ve sluchátkové hifi branži. Jeden z mála výrobců sluchátek na orthodynamickém principu. Sluchátka doplňuje výroba s nimi sladěných sluchátkových zesilovačů.Čínský výrobce. Jeden z mála, který umí vyrobit kvalitní pecky.Jeden z průkopníků využití USB rozhranní v audiofilské oblasti. DDC a DAC špičkové úrovně.Americko-Taiwanský výrobce elektroniky. Od jednodušších DAC až po hi-end zařízení.Progresivní čínský výrobce. Pod svou značkou produkuje relativně levná sluchátka se skvělým poměrem výkon/cena. Současně se prosazuje v OEM výrobě i pro ty nejznámější značky.Výrobce s velice dlouhou minulostí. Zabýval se však výrobou pro jiné značky. Tu vlastní začal používat pro své výrobky teprve před několika lety. Jejich unikátní špuntová sluchátka se vyznačují vzácně vyrovnaným přednesem a mimořádně výhodnou cenou.Po hříchu anonymní čínský výrobce. Ale ten zvuk! Aneb pecky, jak jste je ještě neslyšeli.Stále jednáme s dalšími výrobci, jejichž produkty bychom rádi uvedli na český trh.

Sortiment, jeho dostupnost a ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní!

   Copyright © 2010-15 Petr Hejtmánek. Jakékoliv kopírování obrazového či textového obsahu je bez výslovného souhlasu majitele zakázáno!