distributor sluchátek a sluchátkové techniky
  Home  |  Značky  |  Prodejci  |  Recenze  |  Servis  |  Kontakt maloobchodní prodej na HEADPHONES.cz  
Distribuované značky


QR code
Adresa provozovny zde prosím směřujte i veškerou korespondenci
GOTHIC
Petr Hejtmánek
Rokycanova 40
615 00 Brno
tel. 515 54 14 50
email gothic@gothic.cz
mobil 603 42 77 06
  prosím respektujte, že jsme taky jen lidé a nejsme schopni - už kvůli svému okolí - být v práci "24/7/365". Volejte prosím jen v pracovní dny 8.30 - 19.00. Děkuji za pochopení.

Provozní doba
Nejsme klasický obchod s pevnou pracovní dobou. Býváme na výše uvedené adrese "pro veřejnost" zpravidla:

Po - Pá 9.15 - 12.00 a 13.00 - 16.30

Možnost návštěvy po 16:30 si prosím ověřte telefonicky kolem 15. hodiny.
Zavíráme dle aktuálního množství práce na provozovně (často i velmi pozdě).Možnost osobního nákupu v provozovně, platba, EET
Na provozovně ani v internetovém obchodě není možné platit platební kartou.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Což znamená, že pokud nakoupíte u nás na provozovně s tím, že zaplatíte v hotovosti, bude Vám vystaven doklad dle zákona o EET.Konzultace při nákupu, zkoušení zboží
Jsme firmou stále více distribuční než maloobchodní. Nicméně lze u nás při nákupu poskytnou i možnost vyzkoušení sluchátek či další techniky. Velmi ale doporučujeme dohodnout si termín předem, ideálně emailem.

Zkoušení, předvádění či konzultace jsou k dispozici výhradně našim zákazníkum, kteří k nám přicházejí nakupovat.

Děkujeme za pochopení.

Jak se k nám dostanete:
Provozovna se nachází na křižovatce ulic Rokycanova, Kaleckého a Vymazalova, přímo u židenické pošty. Ulice Rokycanova je souběžná s ulicí Gajdošova a sice cca 200 m blíže k centru.

Vlastní dopravou: Jedete od centra po kolejích tramvaje po Cejlu, pak odbočíte u finančního úřadu vpravo, pokračujete pořád po kolejnicích na Bubeníčkovu, přejete most přes Svitavu, minete zábrdovický kostel a vojenskou nemocnici, kolem lázní, podjedete železniční most a v momentě, kdy koleje odbočují mimo silnici do leva na konečnou Stará osada, Vy pokračujete na křižovatku "T" s ulicí Gajdošova, kde odbočíte doprava, kolem nového domu "Nová osada", před kostelem zahnete doprava, s kopce rovně cca 200 m a jste tady. Jedete-li od ulice Provazníkovi či židenických kasáren, pokračujte kolem konečné na Staré osadě rovně přes světelnou křižovatku tamtéž po Gajdošově ulici, kolem nového domu "Nová Osada" a před kostelem zahnete doprava, s kopce rovně cca 200 m a jste tady.

Hromadnou dopravou z centra tramvají číslo 2 (hlavní nádraží, Malinovského nám.) nebo 3 (Česká, Moravské nám.) směr Stará osada až na konečnou. Vystoupíte a vrátíte se podél kolejí zpět až k přechodu se semaforem. Přejdete vlevo přes silnici, dáte se více-méně rovně (s drobnou kličkou vpravo-vlevo) a jste na Rokycanové. Zbývá Vám už jen asi 200 m. Okružními autobusy 84 (vystupte na Staré osadě - pak viz výše) nebo 44 opět na Starou osadu nebo o zastávku dříve (u kostela na Gajdošově ulici) - vejděte do podchodu pod silnici, z podchozu ven, cca 50 m rovně, pak doleva a jste na Kaleckého. Jen asi 200 m s kopce a jste tady.

... a pak je tu i mapa!

GPS: 49°11'54.704"N, 16°38'30.43"E

Majitel firmy, sídlo (= bydliště), fakturační adresa a údaje:

Ing. Petr Hejtmánek
Vranovská 29
614 00 Brno
IČO 163 13 101
DIČ CZ6611211871


GOTHIC
Sortiment, jeho dostupnost a ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní!

   Copyright © 2010-17 Petr Hejtmánek. Jakékoliv kopírování obrazového či textového obsahu je bez výslovného souhlasu majitele zakázáno!