autorizovaný FiiO dovozce a distributor v ČR a SR:
GOTHIC®, Rokycanova 40, 615 00 Brno
tel. 515 54 14 50, mail gothic@gothic.cz
< ZPĚT

FiiO E17 ALPEN

FiiO E17 ALPEN

Miniaturní přenosný DAC se sluchátkovým zesilovačem a OLED displejem. Přístroj lze použít buďto jako sluchátkový zesilovač nebo jako externí DAC připojený na USB port počítače nebo digitální výstup (optika i metalika). Velký výstupní výkon (>250 mW) obslouží prakticky libovolná sluchátka. OLED 128x64 bodů s indikací stavu baterie, nastavené hlasitosti a dalších funkcí přístroje.

Zvuk lze "obohatit" vestavěný elektronickým equalizérem (basy/výšky), vyvážením kanálů. Nastavitelný zisk (GAIN 0/6/12dB). Nabíjení baterie z USB. Možnost napájení z USB (ovladatelné). Nastavení iniciační hlasitosti, limitu hlasitosti, automatické blokování tlačítek, programovatelné vypínání, čítač celkové doby provozu (možnost resetu).

Pomocí dock konektoru lze zasunout do stolního sluchátkového zesilovače/předzesilovače FiiO E9. Možnost vypnutí obvodů upravujících zvuk v E17 ("čistý DAC").

Velmi precizní provedení celokovového těla s předním leštěným, průhledným panelem.

Dodávané příslušenství: USB kabel, propojovací kabel Jack-Jack, redukce 3,5 Jack/2x CINCH, TOSLINK/3,5 Jack, černý silikonový pásek pro ev. připojení k přehrávači, 2-vrstvý měkký váček pro bezpečný transport, ochranná fólie na displej.

>> koupit v eshopu <<

   Copyright © 2010-15 Petr Hejtmánek. Jakékoliv kopírování obrazového èi textového obsahu je bez výslovného souhlasu majitele zakázáno!